Kontakty

Základní umělecká škola, Bílovec, Pivovarská 124, příspěvková organizace

Pivovarská 124, 743 01 Bílovec

IČO: 62330276                 mapa

RED_IZO: 600004058

ID datové schránky: 2d6fwtf

číslo účtu: 18139801/0100

 

Mgr. Ondřej Langr, ředitel

Telefon: +420 556 410 324

Mobil: +420 730 548 339

E-mail: reditel@zusbilovec.cz

 

Alena Kuchařová

finanční referentka

Telefon: +420 556 413 500

E-mail: info@zusbilovec.cz

 

Hlavní budova na Pivovarské ulici

 

 

 

 

Školní informační systém

 

Úspěchy školy

Školní rok 2014/2015


1. místo - Trio příčných fléten (p. uč. Ilona Knýbelová)

Interpretační soutěž Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus ve Vidnavě (21. ročník)


Výtečné uplatnění základního uměleckého vzdělání nalezla při svém studiu medicíny absolventka hry na housle Eva Širůčková, když se stala členkou Orchestru Univerzity Karlovy v Praze.

 

Mimořádného úspěchu dosáhl náš absolvent Štěpán Flagar přijetím na prestižní uměleckou školu Anton Bruckner Privatuniversität Linz v Rakousku. Krátce předtím zazářil se svojí kapelou Ostrich Quartet na pražském festivalu Mládí ladí jazz, kde získal 1. místo v soutěži Jazz Fruit, následně natáčel v Českém rozhlase nahrávku pro soutěž EBU European Jazz Competition.

 

 

Školní rok 2013/2014


1. místo - Jazzíček - soubor P. Klose

Krajské kolo soutěže ZUŠ Jazzových a ostatních orchestrů, Havířov

 

3. místo (kat. VII) - Bára Tížková (p. uč. Jana Bednářová)

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír, Karviná

 

3. místo (kat. 0) -  Matěj Klepáček (p. uč. Helena Hubová)

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír, Karviná

 

Čestné uznání - Tereza Tížková (p. uč. Jana Bednářová)

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír, Karviná

 

Zlaté pásmo (kat. III) - Gabriela Dreslerová, Bára tížková, Tereza Tížková

Nová konfrontace - komorní hra soutěžní přehlídky ve hře na keyboard, Karviná

 

1. místo (kat. 0) - Matěj Klepáček (p. uč. Helena Hubová)

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír, Nový Jičín

 

1. místo (kat. VII) - Bára Tížková (p. uč. Jana Bednářová)

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír, Nový Jičín

 

1. místo (kat. IX) - Tereza Tížková (p. uč. Jana Bednářová)

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír, Nový Jičín

 

Absolutní vítěz (kat. VI - X) - Tereza Tížková (p. uč. Jana Bednářová)

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír, Nový Jičín

 

Zvláštní ocenění poroty Tereze Tížkové za mimořádnou interpretaci skladby J. Brahmse

Zvláštní ocenění poroty Janě Bednářové za mimořádnou přípravu soutěžících žáků

 

1. místo (kat. 1A) Okresní kolo soutěže ZUŠ Jazzových a ostatních orchestrů, Fulnek

Jazzíček - jazzový soubor Pavla Klose

 

3. místo (kat. II) Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír, Nový Jičín

Michal Knýbel (p. uč. Eva Tížková)

 

3. místo (kat. 0) Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír, Nový Jičín

Adéla Richterová (p. uč. Eva Tížková)

 

3. místo (kat. VI) Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru, Studénka

Hana Rožnovjáková (p. uč. Jakub Jalůvka)

 

Čestné uznání - Valérie Sedláková (p. uč. I. Knýbelová)

Polsko-Czeskie Konfrontacje Najmłodszych Flecistów, Glucholazy (PL) 

 

Celorepubliková výtvarná soutěž Českomoravské myslivecké jednoty "Mé toulky za zvěří"

2. místo ve 4. kategorii - Anežka Krejčí

8. místo ve 3. kategorii - Andreas Kudela

 

Okresní výtvarná soutěž Českomoravské myslivecké jednoty "Mé toulky za zvěří"

1. místo kategorie mladších žáků - Jaroslav Kovačič

2. místo kategorie mladších žáků - Vladimír Vaclavik

3. místo kategorie mladších žáků - Matěj Langr (soutěžil za MŠ Lubojaty)

1. místo kategorie starších žáků - Veronika Lundová (soutěžila za ZŠ Komenského)

Dále byli oceněni (s postupem): - Andreas Kudela, Anežka Krejčí  

 

 

Školní rok 2012/2013

 

1. místo s postupem - Trio příčných fléten - Valérie Sedláková, Vendula Lindovská, Hedvika Malčíková (uč. Ilona Knýbelová)

Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů, Příbor

 

2. místo - Trio žesťových nástrojů - Adam Novák, Štěpán Vojtíšek, Andrea Krupová (uč. Ladislav Mariaš)

Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů, Příbor


1. místo s postupem - Akordeonové kvarteto - K. Dluhošová, Anna Slavíková, B. Káňová a A. Ondovčáková (uč. Miroslava Habustová)

1. místo s postupem - Andrea Blahetová 

1. místo - Alice Ondovčáková

2. místo - Kamila Dluhošová

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon, Bílovec

 

1. místo - Trio příčných fléten - Valérie Sedláková, Vendula Lindovská, Hedvika Malčíková (uč. Ilona Knýbelová)

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů, Havířov


3. místo - Akordeonové kvarteto - K. Dluhošová, Anna Slavíková, B. Káňová a A. Ondovčáková (uč. Miroslava Habustová)

Čestné uznání - Andrea Blahetová (uč. Miroslava Habustová)

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon, Klimkovice

 

 

Školní rok 2011/2012



okresní kolo celostátní soutěže ZUŠ na dechové nástroje

 

Místo konání: ZUŠ Nový Jičín

Termín: 9. 2. 2012 - 10. 2. 2012

 

Žesťové nástroje - Ladislav Mariaš /korepetice Jana Bednářová/

 

Filip Richtár - trubka: 1. kategorie -  2. místo

Nikola Kleinová - lesní roh: 2. kategorie -  1. místo s postupem

Táňa Trojáčková - trubka: 2. kategorie - 1. místo s postupem

Štěpán Vojtíšek - tuba: 2. kategorie - 1. místo s postupem

Adam Novák - trubka: 5. kategorie -  2. místo

 

Dřevěné nástroje - Ilona Knýbelová /korepetice Eva Tížková/

 

Valérie Sedláková - příčná flétna: 0. kategorie - 1. místo s postupem

 

Dřevěné nástroje - Dušan Hyvnar /korepetice Jana Bednářová/

 

Andrea Drobná - saxofon: 5. kategorie -  3. místo

 

Dřevěné nástroje - Tomáš Hanák /korepetice Mgr. Pavel Motloch/

 

Štěpán Flagar - klarinet: 7. kategorie - 1. místo s postupem

Zvláštní ocenění poroty za výjimečnou interpretaci soutěžního programu!



VÝSLEDKOVÁ LISTINA

krajské kolo celostátní soutěže ZUŠ na dechové nástroje



Místo konání. ZUŠ Orlová - Poruba

Termín: 21. 3.2012 - 22. 3. 2012



Žesťové nástroje - Ladislav Mariaš /korepetice Jana Bednářová/



Nikola Kleinová - lesní roh: 2. kategorie -  2. místo

Táňa Trojáčková - trubka: 2. kategorie - 3. místo

Štěpán Vojtíšek - tuba: 2. kategorie - 2. místo



Dřevěné nástroje - Ilona Knýbelová /korepetice Eva Tížková/

 

Valérie Sedláková - příčná flétna: 0. kategorie - 2. místo

 

 

Dřevěné nástroje - Tomáš Hanák /korepetice Mgr. Pavel Motloch/

 

Štěpán Flagar - klarinet: 7. kategorie - 1. místo









Výsledková listina - Celonárodní soutěž keyboardů s českou účastí 2011/2012

 

 

Termín: 3. 4. 2012

Místo konání: Považská Bystrica - Slovenská republika

 

Komorní hra 4. kategorie

 

Tereza Tížková, Bára Tížková, Gabriela Dreslerová ze třídy J. Bednářové

Vítěz 4. kategorie + Absolutní vítěz komorních her

 

Anežka Malčíková, Dominik Krayzel, Dominik Parvonič ze třídy E. Tížkové

Stříbrné pásmo

 

Komorní hra 5. kategorie

 

Viktorie Prusáková, Filip Andree, Kristýna Jurášková ze třídy E. Tížkové

Stříbrné pásmo

 

Dále bylo uděleno pochvalné uznání Janě Bednářové za vynikající pedagogickou přípravu žáků.











Školní rok 2010/2011

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Okresní  kolo celostátní soutěže ZUŠ

ve hře na klavír

__________________________________________

 

Místo konání : ZUŠ Nový Jičín

Datum konání : 23.2. a 24.2. 2011  

 


0. kategorie                   

2. místo                          Veronika Dobešová ( ZUŠ Bílovec )

                                                                  vyučující : Eva Tížková

I. kategorie

2. místo                          Vojtěch Loskot ( ZUŠ Bílovec )

                                                                  vyučující : Eva Tížková

II. kategorie

2. místo                          Rebeka Urbánková ( ZUŠ Bílovec )

                                                                  vyučující : Jana Bednářová

IV. kategorie                     

1. místo                          Bára Tížková( ZUŠ Bílovec )

                                                                  vyučující : Jana Bednářová

X. kategorie                       

1. místo s postupem         Jiří Tížek ( ZUŠ Bílovec )

                                                                  vyučující : Helena Hubová

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Krajské  kolo celostátní soutěže ZUŠ

ve hře na klavír

______________________________________________

 

Místo konání: ZUŠ Karviná

Datum konání : 21.3. a 22.3. 2011  

 


X. kategorie                       

2. místo                           Jiří Tížek ( ZUŠ Bílovec )

                                                                  vyučující : Helena Hubová

 

 

 

Zvláštní ocenění poroty:

 

za vynikající provedení skladby F. Chopina: Nocturno Es dur

Jiřímu Tížkovi, ZUŠ Bílovec

 

 

 

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Okresní  kolo celostátní soutěže ZUŠ

ve hře na akordeon

______________________________________________

 

Místo konání : ZUŠ Studénka, pobočka Fulnek

Datum konání: 1.března 2011  

 


0. kategorie                   

1. místo s postupem         Anna Slavíková ( ZUŠ Bílovec )

                                                                  vyučující : Miroslava Habustová

0. kategorie                   

1. místo                          Alice Ondovčáková ( ZUŠ Bílovec )

                                                                  vyučující : Miroslava Habustová

0. kategorie                   

2. místo                          Kamila Dluhošová ( ZUŠ Bílovec )

                                                                  vyučující : Miroslava Habustová

 

 

 

X. kategorie

                           

1. místo s postupem         Michal Kováčik ( ZUŠ Bílovec )

                                                                  vyučující : Miroslava Habustová

 

 

 

 

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Krajské  kolo celostátní soutěže ZUŠ

ve hře na akordeon

______________________________________________

 

Místo konání: ZUŠ Klimkovice

Datum konání : 24 - 25.3. 2011  

 


0. kategorie 

3. místo                         Anna Slavíková ( ZUŠ Bílovec )

                                                                 vyučující : Miroslava Habustová

 


X. kategorie

                           

1. místo s postupem 
   do ÚK                          Michal Kováčik ( ZUŠ Bílovec )

                                                                  vyučující : Miroslava Habustová

 

 

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Okresní kolo celostátní soutěže ZUŠ
ve hře na kytaru
 ____________________________________________


Místo konání: ZUŠ Studénka

Datum konání : 16.3. 2011  

 

 
II. kategorie

2. místo                        Vendula Pospěchová ( ZUŠ Bílovec )

                                                                        vyučující : Jakub Jalůvka


 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Ústřední kolo celostátní soutěže ZUŠ
ve hře na akordeon
______________________________________________

 

Místo konání: ZUŠ Havířov
Datum konání : 5- 7.5. 2011  

 

 X. kategorie

2. místo                         Michal Kováčik ( ZUŠ Bílovec)  
                                                                      vyučující : Miroslava Habustová







2009/2010

 

Jedná se pouze o výběr z několika úspěšných soutěží z poslední doby.

Výsledky národní soutěže žáků
Základních uměleckých škol - škol. r. 2009/2010:

Výsledky okresního kola soutěží ZUŠ

JAZZOVÉ A TANEČNÍ ORCHESTRY
5. 3. 2010 v DK Jistebník
TANEČNÍ ORCHESTRY:
/ kategorie 2. b /
Taneční orchestr ZUŠ Bílovec - vedoucí Tomáš Hanák,
1. MÍSTO s postupem do krajského kola
Individuální ocenění :
Štěpán Flagar - člen Tanečního orchestru ZUŠ Bílovec získal
Zvláštní ocenění poroty za sólový výkon klarinetisty.

Výsledky krajského kola soutěží ZUŠ

JAZZOVÉ A TANEČNÍ ORCHESTRY
23. 4. 2010 v ZUŠ Havířov
Taneční orchestr ZUŠ Bílovec - vedoucí Tomáš Hanák
/ soutěžní kategorie 2. b /
1. MÍSTO
Individuální ocenění :
Štěpán Flagar - člen Tanečního orchestru ZUŠ Bílovec získal
Zvláštní ocenění poroty za mimořádný instrumentální výkon.

Výsledky krajského kola soutěží ZUŠ

KOMORNÍ HRA S PŘEVAHOU DECHOVÝCH NÁSTROJŮ:
11.- 12. 3. 2010 v ZUŠ Karviná
Klarinetové trio ZUŠ Bílovec ve složení:
Štěpán Flagar, Jan Hruška, Hana Piková
vyučující - Tomáš Hanák
ČESTNÉ UZNÁNÍ

Výsledky krajského kola soutěží ZUŠ

ZOBCOVÉ FLÉTNY
11.- 12. 3. 2010 v ZUŠ Karviná
Trio zobcových fléten ZUŠ Bílovec ve složení:
Daniel Bortolotti, Michaela Ottová, Pavlína Šostáková
vyučující - Jana Hoňková
ČESTNÉ UZNÁNÍ

Celostátní soutěžení přehlídka žáků ZUŠ ve hře na keyboardy
" KONFRONTACE ":

29. a 30. 4. 2010 v ZUŠ Karviná
I. kategorie - komorní hra
1. MÍSTO - zlaté pásmo
získalo keyboardové trio ve složení:
Tereza Jurgová, Dominik Krayzel, Dominik Pavronič,
Vyučující - Eva Tížková

III. kategorie - komorní hra
1. MÍSTO - zlaté pásmo
získalo trio ve složení:
Tereza Tížková, Gabriela Dreslerová a Natálie Součková
Vyučující - Jana Bednářová

Mezinárodní soutěž TALENT AWARDS 2010:

20. 3. 2010 ve Frýdku Místku
KEYBOARDOVÝ SOUBOR ZUŠ BÍLOVEC
Tereza Tížková, Bára Tížková, Gabriela Dreslerová a Natálie Součková
se stal HLAVNÍM VÍTĚZEM III. ročníku
s postupem na galavečer s přehlídkou nejlepších souborů,
který se uskutečnil 15. 5. 2010 v secesním divadelním sále
Na Marjance v Praze Břevnově
Vyučující - Jana Bednářová