Kontakty

Základní umělecká škola, Bílovec, Pivovarská 124, příspěvková organizace

Pivovarská 124, 743 01 Bílovec

IČO: 62330276                 mapa

RED_IZO: 600004058

ID datové schránky: 2d6fwtf

číslo účtu: 18139801/0100

 

Mgr. Ondřej Langr, ředitel

Telefon: +420 556 410 324

Mobil: +420 730 548 339

E-mail: reditel@zusbilovec.cz

 

Alena Kuchařová

finanční referentka

Telefon: +420 556 413 500

E-mail: info@zusbilovec.cz

 

Hlavní budova na Pivovarské ulici

 

 

 

 

Školní informační systém

 

 / Přijímací, postupové a závěrečné zkoušky

Přijímací, postupové a závěrečné zkoušky

V týdnu od 8. 6. do 12. 6. 2015 se v naší škole uskuteční přijímací, postupové a závěrečné zkoušky, při kterých žáci prokazují svůj hlavní podíl na vzdělávání v ZUŠ - píli, vytrvalost a odhodlání. V tomto termínu se v HUDEBNÍM OBORU nevyučuje.

Žáci přípravného studia (tzv. "přípravky") konají přijímací zkoušky do 1. ročníku základního studia. Žáci základního studia obou stupňů konají postupovou zkoušku, pokud neabsolvovali v posledním ročníku I. nebo II. stupně.

Přestože někteří žáci zkoušky velmi prožívají, není třeba se jich bát. Jejich účelem není v závěru školního roku stresovat děti, ale zhodnotit celoroční práci a přínos vzdělávání v ZUŠ, stanovit další postup a jednotlivé cíle. Zároveň se jedná o uzavření ročníku příslušného studia v základní umělecké škole, které je dlouhodobé a systematické.

V hudebním oboru žáky čeká předvedení svých hráčských dovedností před komisí složenou z vlídných a trpělivých učitelů, kteří vědí co a proč hodnotí a podle zveřejněného harmonogramu (informační tabule školy a také níže). Obsah zkoušky je dlouho dopředu znám a žáci se na ni s učiteli dobře připravovali.

Ve výtvarném oboru probíhá hodnocení průběžně dle stanovených kritérií, která můžete najít ZDE. Absolventi výtvarného oboru se prezentovali na vernisáži své výstavy, ostatní žáci skládají postupovou zkoušku účastí na společné výstavě v bíloveckém zámku.

Upozorňujeme žáky a rodiče, že v tomto termínu se v HUDEBNÍM OBORU nevyučuje.

 

 

V pondělí 8. 6. 2015 proběhne od 16.00 - 17.00 průzkum hudebnosti

- nové děti do ZUŠ (dodatečný termín pro uchazeče, kteří se nemohli dostavit v řádném termínu)

 

HRA NA KLAVÍR

PONDĚLÍ 8. června

Přijímací zkouška do 1. ročníku (pro žáky přípravného studia)

13.00

ONDŘEJ KNÝBEL

ELIŠKA JERMÁŘOVÁ

MARIANA TÍŽKOVÁ

LEA ZAJÍČKOVÁ

 

13.30

SIMONA GEWINNEROVÁ

NIKOL RICHTEROVÁ

MARIE MUSILOVÁ

MARKÉTA POREBSKÁ

 

14.00

ANTONÍN KREJČÍ

PETR GRÁF

ELIAS SELIG

TEREZA TESAŘOVÁ

JAN SRUBEK

 

Postupové a závěrečné zkoušky HRA NA KLAVÍR

 

14.45 1. roč./ II.st.

Trojáčková Táňa

 

15.00 4. roč./II.st.:

Trojáčková Eliška

Prusáková Viktorie

Tížková Tereza

 

Postupové a závěrečné zkoušky HRA NA KLAVÍR

ÚTERÝ 9. června

1. ročník

13.10 - 13.40

Harvey Nela

Křížová Hana

Růčková Ema

Dostálová Eliška

Gašperová Eliška

Gašperová Barbora

 

13.40 - 14.00

Rafajová Anežka

Vantuchová Natálie

Jozková Kateřina

Dobešová Monika

 

14.00-14.30

Malčík Slavomír

Gebauerová Veronika

Satková Terezie

Nikl Tomáš

Loskot Jakub

 

3. ročník:

14.35 - 15.00

Hodan Jaromír

Poppová Karin

Bártová Jesika

Richter Šimon

 

15.00 - 15.30

Kubíčková Aneta

Scholzová Adriana

Dosoudilová Nela

 

15.30 - 16.00

Ševečková Marie Anna

Šírová Adéla

Gorná Lucie

Jurašková Klára

Širůček Ondřej

Sobotková Zuzana 

 

3. roč./II st.:

16.15

Malčíková Anežka

DreslerováGabriela

Řeháček Kryštof

 

STŘEDA 10. června

 

2. ročník:

13.00 - 13.30

Klepáček Matěj

Klepáček Tadeáš

Richterová Adéla

Dreslerová Anežka

 

13.30 - 14.00

Drastichová Adriana

Seligová Anna

Hrabovská Tereza

Lazecká Ester

 

14.00 - 14.30

Havelková Sabina

Pracný Filip

Kučera Karel

Kovačič František

 

6. ročník:

14.45

Malčíková Hedvika

Urbánková Rebeka

Nykšová Vendula

 

15.00

Štípek Jan

Andreeová Johana

Ráčková Daniela

Zástěrová Zuzana

 

2. ročník II.st.

15.15 - 16.00

Krayzel Dominik

Velička Daniel

Zástěrová Kateřina

Tížková Bára

 

ČTVRTEK 11. června

4. ročník:

13.10 - 13.30

Knýbel Michal

Hořínková Magdaléna

Tížková Veronika

 

13.30 - 14.00

Sobotková Barbora

Kleinová Eliška

Byrtusová Monika

Šnajdárková Petra

 

14.00 - 14.15

Richtárová Simona

Zelinková Zuzana

 

7. ročník:

15.15 - 16.15

Dorňáková Zuzana

Gráfová Marlen

Zuchnický Matouš

Podušková Renata

Tížková Barbora

Mertová Aneta

Střílková Veronika

Mertová Lucie

Plachká Kateřina

Dreslerová Magdalena

Drobná Lenka

 

PÁTEK 12. června

13.00 - 14.00

NÁHRÁDNÍ TERMÍNY

 

5. ročník:

14.00

Tížek Jan

Lindovská Barbora

Vnenková Denisa

Bzonková Vilma

 

 

14.30 - 15.00

Dobešová Veronika

Širůček Adam

Čermáková Marta

 

 

HOUSLE, KYTARA, ZPĚV

Žáci ze třídy L. Žídkové, J. Jalůvky, V. Veselého, J. Doležílkové 

 

PONDĚLÍ 8.6.

13.10 – 13.50

RICHTER Jiří

KRCHŇÁKOVÁ Sára

DROBNÁ Adéla

HANDL Vladimír

 

13.50 – 14.25

DUBOVÁ Eliška

RICHTÁR Ondřej

PARVONIČ Dominik

WENHARDTOVÁ Daniela

ROLINCOVÁ Veronika

BIALÍKOVÁ Vanda

KHÝR Matyáš

 

14.30 – 15.30 

LINDOVSKÁ Barbora

ŠIMKOVÁ Amálie

KOLÁŘ Jakub

TÍŽEK Martin 

GILG Tomáš

BAROŠOVÁ Julie

HOLUB Václav

KLIMKOVÁ Kateřina

 

15.40 – 16.30

LAZECKÝ René

GEBAUEROVÁ Veronika

GEBAUEROVÁ Kateřina

KARKOŠKA Filip

  

ÚTERÝ 9.6.

13.15 – 14.00

KRCHŇÁK Mikuláš

PARVONIČOVÁ Emma

PASKEROVÁ Daniela

GARDOŇ Daniel

 

14.30 - 15.00

GILGOVÁ Markéta

ČERNÍKOVÁ Michaela

KHÝROVÁ Magdaléna

ŠPRLA Radek

 

15.00 - 16.00

DLUHOŠOVÁ Marie

CHOVANEC Jaroslav

NEUWIRTH Patrik

ČAPKOVÁ Pavla

MELCHEROVÁ Samanta

HUDCOVÁ Veronika

KUPSKÁ Kateřina

 

DECHOVÉ NÁSTROJE, AKORDEON, HOUSLE

Žáci ze třídy L. Mariaše, M. Halatové, L. Žídkové, I. Knýbelové

KLIKNĚTE ZDE