Hlavní stránka / Spolek přátel ZUŠ zve na členskou schůzi

Spolek přátel ZUŠ zve na členskou schůzi

v úterý 17. října 2017 od 16.00 - cca 16.30 v koncertním sále školy

Vážení rodiče a příznivci školy,

dovoluji si Vás pozvat na schůzku Spolku přátel Základní umělecké školy v Bílovci, která proběhne 17.10.2017 od 16.00. hod. v koncertním sále školy (Pivovarská 124, Bílovec).

Toto setkání je vždy v příjemné atmosféře, kde Vás členové spolku budou informovat o aktivitách žáků ZUŠ, které byly realizovány v loňském školním roce popř. je čekají v roce letošním.

Hospodářka Vás seznámí s finančními prostředky spolku, kdy díky Vám rodičům a Vašemu příspěvku jsme mohli děti vždy finančně podpořit při vystoupeních, soutěžích, kulturních zážitcích v podobě divadla, výstavy, muzea. V loňském školním roce se uskutečnil mimo jiné i zájezd na pohádkové představení do loutkového divadla v Ostravě, kde jsme po kulturním zážitku, mohli navštívit i zákulisí divadla, výrobu loutek, kostymérnu, šicí dílnu. Toto mělo u dětí i rodičů velký ohlas. Řada těchto aktivit nelze financovat z prostředků školy, proto si vážíme a děkujeme za příspěvek ve výši 150 Kč/žáka/šk. rok, kterým podpoříte žáky ZUŠ i v letošním školním roce. V případě, že dítě dochází do výuky dalšího předmětu nebo oboru, platí samozřejmě pouze jednou.

Máte-li nějaký dotaz, nápad, dojděte za námi. Rádi Vás vyslechneme, podpoříme.

Na schůzku potvrdil účast i ředitel školy Mgr. Ondřej Langr.

Těšíme se na Vás.

Za SPZUŠ Martina Hrabovská

Předsedkyně spolku

Všichni rodiče žáků mají možnost účastnit se jednání jako právoplatný člen (podmínky členství ZDE), dovědět se, jak spolek podporuje ZUŠ, jak hospodařil, vznášet dotazy, podněty či připomínky, a to k činnosti spolku nebo fungování školy. Zároveň se jedná se o komunikační platformu mezi ZUŠ a rodiči, na schůzce bude přítomen ředitel školy pro případná osobní jednání.

Nepolitický Spolek přátel Základní umělecké školy v Bílovci (SPZUŠ) komunikuje se školou, přináší náměty a připomínky, hájí práva žáků, podporuje činnost a vstupuje do jednání s dalšími subjekty v zájmu školy a žáků, organizuje kulturní akce, žádá o granty a dotace (a získává je : ), hospodaří s příspěvky a kontroluje jejich efektivní využívání.

KDO PRACUJE PRO SPZUŠ?

Ochotní rodiče a příznivci dětí a školy, a to bez nároku na odměnu.

Zajímáte se o vzdělávání v základní umělecké škole?

Chcete přispět k činnosti spolku, přinést nové podněty nebo podpořit školu?

Jsme vám otevřeni.

Další informace: www.zusbilovec.cz > SPZUŠ